Про гімназію

Адреса: м. Луцьк, пр-т. Волі, 25

Телефон: +38(0332)725179

Мова: українська

Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області — загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів м. Луцька.

У 2010 році гімназії було присвоєно ім'я Модеста Левицького. Тут працюють понад 115 висококваліфікованих вчителів, які прагнуть не тільки максимально покращити знання учнів, а й зробити сам процес цікавим. В гімназії навчається понад 1300 наполегливих учнів, які отримавши хорошу базову освіту, після закунчення вищого навчального закладу стають досить успішними людьми. Ще змалку навчені поважати і любити Батьківщину вони достойно носять почесне звання громадянина (громадянки) України. У школі ведуть активну діяльність шкільний актив, в особах президента та кабінету міністрів гімназійної республіки. Дані особи відповідають за проведення більшості шкільних заходів: виставок, акцій, інтелектуальних конкурсів тощо.

Шкільний музей.

У даному навчальному закладі розташований невеликий музей народознавчого профілю „Світлиця” (свідоцтво про реєстрацію № 03 – 144, наказ управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації від 05.03. 2010 р. № 112). Він діє з 5 березня 2009 року і є ланкою зв’язку минулого і сучасного, старшого покоління і молоді. Кожна річ в музеї є живим віддзеркаленням родинного, громадського і суспільного життя наших предків. Тут - інтер’єр селянської хати з одягом, зразки гончарних виробів, старовинні меблі, знаряддя праці, колекція рушників і писанок. Біля хати – криниця зі старовинним зрубом, на її дні джерело хлюпоче (дзеркальна ілюзія), тин, де експозиція постійно оновлюється і поповнюється в залежності від пори року. У музеї є і оригінальні експонати. Зокрема, сім’я Ореста Патлякевича, випускника гімназії 2010 року, зберегла до наших днів і віддала до музею прабабусину весільну вишивану сорочку і запаску (1950 р.). Родина Федоруків–Бердоусів передала до музею вишиті жіночі блузи і чоловічі вишиті сорочки, яким майже 100 років. Найціннішою є дитяча сорочка, вишита кісткою риби у 1949 році на Колимі Ганною Василишин, уродженкою села Сабанівка Радехівського району Львівської області, засудженою за участь у національно-визвольних змаганнях кінця 40-х років. Згідно з вимогами ведеться документація музею: інвентарна книга, книга обліку відвідувачів та екскурсій, книга відгуків. Існує річний та перспективний план роботи музею. Музей оснащений мультимедійним центром, який використовується у навчальних і виховних цілях.

Скорочена назва закладу українською:

Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького

Повна назва українською:

КЗ «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»

Скорочена назва англійською (за наявності):

Lutsk gymnasium №4 after Modest Levytskiy

Повна назва англійською (за наявності):

Communal institution “Lutsk gymnasium №4 after Modest Levytskiy Lutsk City Council Volyn oblast”

Код ЄДРПОУ

Адреса підприємства (юридична, фактична):

43025, Волинська область, м Луцьк, проспект Волі, 25

Контактні телефони, факс

Тел.(0332) 725179,

Факс (0332) 725179

gimnazia4lutsk@ukr.net

Контакти аварійних служб (за наявності):

Аварійні та сервісні служби Луцька

Контакти для подачі запитів на доступ до публічної інформації

Тел.(0332) 725179,

gimnazia4lutsk@ukr.net

Короткий опис підприємства/закладу, цілі його діяльності

Загальноосвітня школа І ступеня, яка входить до складу гімназії, є школою з поглибленим навчанням іноземних мов (англійська, німецька, польська, французька) з першого року навчання.

Природничо-математичний профіль гімназії передбачає поглибле­не вивчення природничо-математичних дисциплін (математика, фізика, хімія, біологія, географія, економіка).

Опис істотних передбачуваних факторів ризику, що можуть вплинути на операції та результати діяльності підприємства/закладу та заходи щодо управління такими ризиками;

Немає

Відсканована копія статуту в чинній редакції

[посилання]

Відскановані копії інших правовстановлюючих документів