Навчання педагогів майбутніх першокласників 2019-2020 н.р.

17 жовтня на базі Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького відбулося четверте тренінгове заняття учителів майбутніх першокласників НУШ 2019-2020 н.р. міста Луцька. Тренер-пілотник Тетяна Олексюк ознайомила присутніх з нормативними документами НУШ, модульними програмами, методикою проведення тематичних тижнів у початковій школі, зі стратегіями «Занурення в картину» та «Читання з передбаченням».

Педагог поділилася з колегами досвідом організації ранкових зустрічей та власними ідеями проведення уроків інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у першому класі НУШ. Класоводи отримали корисні поради щодо оптимізації навчального простору класу, зразки тестів, що допоможуть їм зануритися у субкультуру сучасних першокласників, взяли участь у іграх, які сприяють знайомству та організації дітей у перші дні навчання.

Дата публікації: 10.12.2018 11:51