Конкурс "Proud to be an Oxford Teacher"

                          Умови участі у Всеукраїнському творчому конкурсі

«Proud to be an Oxford Teacher!»

У рамках Року англійської мови в Україні та у зв’язку з відзначенням 20-річчя діяльності представництва в Україні видавництво «Oxford University Press» проводить Всеукраїнський творчий конкурс «Proud to be an Oxford Teacher!». До участі у конкурсі  запрошуються вчителі англійської мови, які працюють за навчально-методичними комплексами видавництва «Oxford University Press».

Для участі у Конкурсі потрібно до 30 листопада 2016 року написати есе «Proud to be an Oxford Teacher», яке має виражати індивідуальні погляди автора на запропоновану тему. У співвідношенні об’єму та функції есе має межувати, з одного боку, зі статтею та літературним нарисом, з іншої – з власними роздумами. Есеїстичному стилю притаманні образність, асоціативність мислення.

До участі в Конкурсі допускаються роботи в друкованому варіанті приблизним обсягом 200-260 слів у форматі Microsoft Word, шрифт і розмір літер усіх частин есе – Times New Roman, 14. Інтервал 1,5, поля сторінок: ліве – 3 см, праве – 1 см, нижнє, верхнє – 2 см.

 Конкурсні роботи повинні бути написані грамотною англійською мовою. Приймається  тільки одна конкурсна заявка від одного Учасника. Усі заявки мають бути надіслані за електронною адресою: Ukraine@oup.com до                 30 листопада 2016 року. До заявки потрібно прикріпити анкету учасника (додаток 2) та зазначити Competition «Proud to be an Oxford Teacher» в темі листа.  Підсумки завершального етапу Конкурсу будуть підведені у грудні  2016 року.

           Критерії оцінки робіт:

10 балів – Дотримання стилістичних і синтаксичних правил;

20 балів – Послідовність, логічність викладених думок;

20 балів – Оригінальність викладених думок, креативність і неординарний погляд автора;

Максимальна кількість – 50 балів.  

      3 автори найкращих есе отримають добірку словників:

1. Oxford Advanced Learner’s Dictionary 9th edition.

2. Oxford Collocations Dictionary.

3. Oxford Learner’s Thesaurus.

      10 авторів, роботи яких здобудуть друге місце, будуть нагороджені новим виданням словника Oxford Advanced Learner’s Dictionary 9th edition. Усі учасники отримають сертифікат учасника Конкурсу. Нагороди будуть вручені до 20 грудня 2016 року. Переможці будуть оголошені в OUP Newsletter і на сайті OUP ELT www.oup.com/elt.

 

ЗАВАНТАЖИТИ АНКЕТУ ТА УМОВИ ТУТ

 

Дата публікації: 22.11.2016 11:12