Молодіжний обмін

Інформуємо про молодіжний обмін «The European Dream - Visions and realities» («Європейська мрія - бачення і реалії»), який є спільним проектом Луцької міської ради та Краю Ліпне (Німеччина). Обмін проходитиме у місті Детмольд з 05 по 13 серпня 2016 року і залучить до участі 48 учасників з усіх куточків Європи: Фінляндії, Франції, Бельгії, Греції, Італії, Литви, Польщі та України. Учасники обміну молоді люди 16- 20 років, які співпрацюватимуть під час семінарів, дискусій, ігор та бесід протягом 9 днів у місті Детмольд. Молодь проживатиме у молодіжному хостелі і спілкуватиметься англійською мовою про цінності та досягнення європейської спільноти. Крім того, учасники матимуть змогу представити їхні країни та культуру. Молоді європейці отримають інформацію про освіту та ринок праці в університеті Білефельда та в центрі зайнятості міста Детмольд. Мета обміну полягає у тому, щоб спонукати молодь думати обширно і показати, що наше майбутнє залежить від нас самих, а Європа лише створює можливості, щоб реалізувати усе заплановане. Молодіжна зустріч буде співфінансуватися програмою ЄС Еразмус+(Молодь в дії). Проживання, харчування, транспортні та візові витрати покриваються програмою. Вимоги до учасників конкурсу: • мешканець/мешканка м. Луцьк • вік: 16-20 років; • хороший рівень володіння англійською мовою; • обов'язкова присутність протягом усього терміну молодіжного обміну; • зацікавленість у поширенні результатів обміну на місцевому рівні; • прагнення реалізувати власні ініціативи на місцях за підсумками проведеного обміну. Інформація про обмін та аплікаційна форма знаходяться за посиланням

https://goo.gl/KJSTQ1

 

Написав Надія Хвищун   
Неділя, 27 березня 2016, 17:26

index germanyМолодіжний обмін «The European Dream – Visions and realities» («Європейська мрія – бачення і реалії») є спільним проектом Луцької міської ради та Краю Ліппе (Німеччина), який є партнером Луцька уже протягом багатьох років. Обмін проходитиме у м. Детмольд05–13 серпня, 2016р. і залучить до участі48 учасників з усіх куточків Європи: Фінляндії, Франції, Бельгії, Греції, Італії, Литви, Польщі та України.

Учасники обміну – молоді люди 16–20 років, які співпрацюватимуть під час семінарів, дискусій, ігор та бесід протягом 9 днів у м. Детмольд.

Молодь проживатиме у молодіжному хостелі і спілкуватиметься англійською мовою про цінності та досягнення європейської спільноти. Увага буде зосереджена на інтересах молоді, крім того, учасники матимуть змогу представити їхні країни та культуру. Молоді європейці отримають інформацію про освіту та ринок праці в університеті Білефельда та центрі зайнятості м. Детмольд. Мета обміну полягає у тому, щоб спонукати молодь думати обширно і показати, що наше майбутнє залежить від нас самих, а Європа лише створює можливості, щоб реалізувати усе заплановане. Молодіжна зустріч буде співфінансуватися програмою ЄС Еразмус+ (Молодь в дії). Проживання, харчування, транспортні та візові витрати покриваються програмою. 

Вимоги до учасників конкурсу:

  • мешканець/мешканка м.Луцьк
  • вік: 16–20 років;
  • хороший рівень володіння англійською мовою;
  • обов’язкова присутність протягом усьго терміну молодіжного обміну;
  • зацікавленість у поширенні результатів обміну на місцевому рівні;
  • прагнення реалізувати власні ініціативи на місцях за підсумками проведеного обміну.

Якщо Вас зацікавила участь у даному молодіжному обміні просимо заповнити аплікаційну форму до 10 квітня (включно) та надіслатиу форматі PDF на електронну адресу lutsk.umspd@gmail.com з позначкоюу темі листа YouthexchangeinDetmoldПро результати відбору буде повідомлено до 14 квітня 2016р. електронною поштою.

 

Дата публікації: 04.04.2016 09:07