Курси англійської мови для учителів гімназії

   Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку, президент України оголосив 2016 рік Роком англійської мови в Україні.

Дирекція КЗ «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»  розробила і затвердила комплекс заходів, спрямованих на активізацію вивчення англійської мови. Прикладом  таких заходів стали  курсів із вивчення англійської мови  педагогічними  працівниками гімназії. До роботи було залучено 15 учителів англійської мови та 20 учителів –предметників. Перші заняття відбулися під час зимових канікул, решта  - проводяться кожну середу о 16 годині.

  Учителі-предметники були поділені на 2 групи, відповідно до рівня володіння англійською мовою. Для роботи було обрано підручник Real Life (elementary).

  Учителі-предметники із задоволенням відвідують курси, згадують шкільний матеріал, працюють над вимовою.

Знання англійської мови, в нинішній час, грає все більш важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і дає просто величезні переваги майже у всіх сферах життя тим людям, які її вивчили як іноземну. Переоцінити значення англійської мови, без усякого сумніву, дуже складно.

Чому ж так важливе вивчення англійської мови?

  1. Англійською мовою говорять в 51 країні світу. Близько 410 млн. чоловік є носіями англійської мови і вважають її рідною, а близько 1 млрд - розмовляють на ній. Тому англійська мова заслужено вважається міжнародною мовою спілкування, а багато лінгвістів, спираючись на існуючі тенденції, приходять до висновку, що менше ніж через сто років мовний бар'єр практично перестане існувати, і люди будуть використовувати для спілкування винятково англійську мову.
  2. Перед людиною, що вивчила англійську мову, відкриваються великі перспективи влаштування на роботу, як у престижних вітчизняних фірмах, так і з'являється можливість працювати за кордоном. Крім того, люди, які вивчали англійську мову, можуть претендувати на більш оплачувані посади.
  3. Знання англійської мови дозволяє більш плідно здійснювати ділові переговори із зарубіжними партнерами.
  4. Вивчивши англійську мову, Ви можете сміливо вирушати подорожувати в будь-яку, навіть не англомовну країну і не бояться, що Вас не зрозуміють, адже англійську розуміють скрізь.
  5. Вивчивши англійську мову можна завести друзів у різних куточках земної кулі і спілкуватися з ними спочатку по інтернету, а пізніше, можливо, зможете відвідати їх особисто.
  6. Особливу важливість вивчення англійської мови додає той фактор, що знаючи дану мову, Ви зможете отримати доступ до всіх важливих інформаційних ресурсів, як електронних, так і друкованих, оскільки майже всі книги і статті світового значення, або пишуться англійською, або ж переводяться на неї.
  7. Ну і звичайно ж варто відзначити той факт, що Інтернет на 57% - англомовний.

    З усього вищевикладеного можна зробити висновок, що для кожної людини, яка прагне побудувати хорошу кар'єру, розширити межі свого спілкування, черпати новітню інформацію з першоджерел, відкрити нові життєві перспективи і врешті-решт урізноманітнити своє життя і зробити його більш цікавим, вивчення англійської мови просто необхідно.

Дата публікації: 12.03.2016 13:00