Обмін 2013 Олімпійські ігри

Міні-Олімпійські ігри в Луцьку

Термін виконання програми: 12.03.2013 – 19.03.2013

Місце проведення: Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького  (м. Луцьк)

Результат: виготовлення відеодиску та брошури

Із 12 по 19 березня у Луцьку німецькі та українські школярі реалізовують програму «Міні-Олімпійські ігри» в Україні. Оскільки Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького – школа сприяння здоров’ю, то вирішили й надалі працювати над програмами спортивної тематики.

Зокрема німецьких школярів приймають сім'ї учнів гімназії, які знайомлять гостей з українськими традиціями, звичаями, побутом Волині. У рамках програми німецькі учні відвідують уроки за розкладом українських учнів-господарів, спілкуються з учнями гімназії, активно проводять дозвілля, беручи участь у різного виду змаганнях і конкурсах. Адже кожен день програми – це день Олімпійського виду спорту: футбол, волейбол, баскетбол, теніс, плавання; протягом якого відбувається презентація виду спорту, відвідування уроків фізкультури, тренувальні ігри, зустрічі з відомими волинськими спортсменами та кращими учнями-спортсменами гімназії кандидатами в майстри спорту та майстрами спорту.

До закінчення терміну перебування німецьких школярів у гімназії запланували спільний святковий концерт, презентацію учнівських міні-проектів, захист і обговорення наступної програми зустрічі, обмін враженнями тощо.

Дата публікації: 10.03.2016 09:17