Обмін 2011

У квітні 2011 р. відбувся візит українських школярів  до загальноосвітньої школи Фріденсталь в рамках програми обміну. На учнів протягом тижня чекали  різні заходи. Разом вони займалися спортом, побували  на екскурсіях у містах Херфорд, Білефельд, відвідали аквапарк "Н2О" тощо.

Під час візиту був організований семінар для учасників програми, де вони визначили типові особливості навчального закладу, Херфорда та Німеччини. В результаті цієї роботи учні розробили даний путівник, який стане в нагоді укрїнському учневі, який приїде наступного року в Німеччину.

ГЕФ – дуже велика школа, яка пропонує безліч професійних можливостей. Тут навчається близько 1200 учнів. Школа пропонує безліч можливостей: від радіо гуртка до  кравецької справи. Заняття приносять задоволення, тому що, як правило,  вони досить різноманітні.  Школа також бере участь у багатьох проектах обміну учнями. ГЕФ визнали однією з 15 кращих шкіл Німеччини.

Культурно-туристичні особливості України (м. Луцьк)

Термін виконання програми: 11.10.2011 – 18.10.2011

Місце проведення: Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького  (м. Луцьк)

Результат: Виготовлення путівника

У цій школі учні не носять шкільної форми. Є чотири спортивних зали, які знаходяться за межами школи.  Є 3 технічні класи та 3 кабінети дизайну.

Існує декілька класів паралельно. Учні вивчають такі іноземні: англійську, французьку, російську, латинську та турецьку мови.

Культурно-туристичні особливості Німеччини (м. Херфорд)

Термін виконання програми: 03.04.2011 – 11.04.2011

Місце проведення: Загальноосвітня школа Фріденсталь (м. Херфорд, Німеччина)

Результат: Виготовлення путівника