Правила поведінки здобувачів освіти у гімназії

Правила поведінки для здобувачів освіти гімназії базуються на законах України, постановах Міністерства освіти та на науки України, місцевого самоврядування та Статуті гімназії

Загальні правила

 1. Здобувач освіти приходить до гімназії за 10-15 хвилин до початку занять   у відповідному одязі зі змінним взуттям та готується до  уроку. Форма одягу у гімназії  офіційно-діловий стиль, піджак синього кольору. Для уроків фізичного виховання та хореографії – спортивна форма та спортивне взуття.
 2. Категорично заборонено приносити в гімназію небезпечні для життя і здоров’я учасників освітнього процесу предмети та речовини.
 3. Не можна без дозволу педагога чи класного керівника залишати гімназію чи виходити за межі території гімназії.
 4. У разі пропуску уроків здобувач освіти зобов’язаний передати класному керівнику довідку або записку від батьків про причину відсутності (більше 3 днів – довідку з медичної установи).
 5. Здобувачі освіти зобов’язані берегти майно гімназії та забезпечувати чистоту і порядок на своєму робочому місці.
 6. Булінг є неприпустимою формою поведінки у класному колективі та у гімназії. Забороняється вживати непристойну лексику, вирази,  жести. Вирішувати конфлікти слід без застосування агресії та  сили.
 7. Здобувач освіти зобов’язаний виконувати домашні завдання в терміни, встановлені освітніми програмами. На уроках користуватися гаджетами лише з дозволу педагога.
 8. Здобувачі освіти зобов’язані знати і дотримуватися правил техніки безпеки як під час уроків, так і після їх закінчення.
 9. Здобувач освіти повинен поважати державні символи: Прапор, Герб, гімн України.
 10.  Неухильно дотримуватися правил навчання у гімназії в умовах пандемії COVID-19: масковий режим на коридорах під час перерв, соціальна дистанція на перервах та правила особистої гігієни.
 11.  У разі переходу на дистанційне навчання здобувач освіти зобов’язаний  систематично опрацьовувати навчальні матеріали, дотримуючись принципу академічної доброчесності.