До уваги батьків!!!

До уваги батьків!!!6 квітня вступило в силу рішення Кабінету міністрів України про посилення карантинних заходів у зв’язку з поширенням нового коронавірусу SARS-CoV-2.Наголошуємо, згідно з прийнятими змінами, на всій території України до кінця карантину діятиме заборона на: перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків чи опікунів; відвідування спортивних та дитячих майданчиківЗа порушення правил карантину – штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн. Також батькам слід пам’ятати, чим молодша дитина, тим рідше і на меншу кількість часу її можна залишати одну. Незалежно від віку, не можна залишати дитину без нагляду на ніч або на цілий день. Батьки мають обов’язки щодо збереження життя та здоров’я своїх дітей і виконувати їх мають у повному обсязі, тим паче, що норми чинного законодавства дозволяють батькам знаходитися з дітьми на період карантину.Бережіть себе та своїх дітей!Особливо звертаємося до небайдужих громадян!!! Просимо повідомляти на «гарячу» лінію «Телефону довіри» управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради 716-772 або на 102 про випадки бездоглядності дітей, проявляти небайдужість до сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Адже діти у таких сім’ях належать «самі собі» і є ознаки недбалого відношення до них.Спільними зусиллями та турботою про дітей!!!*Бездоглядні діти— діти, які мають визначене місце проживання, але вимушені перебувати на вулиці більшу частину дня, а іноді й ночі, в результаті неспроможності батьків або опікунів (родичів, бабусь, дідусів) матеріально забезпечувати їх; наявності психічних захворювань у батьків, байдужого ставлення останніх до виховання дітей.